گروه حقوقی و مهاجرتی آراد ویژن

مناطق شمالی ایالت اونتاریو شرایط را برای پذیرش مهاجران بهبود می بخشند

درباره ما

گروه مهاجرتی آراد ویژن، گروه مهاجرتی – حقوقی ست که در خصوص مهاجرت به کانادا و امور مرتبط در زمان کوتاه و به صورت تخصصی شما را در اخذ اقامت کانادا یاری می دهد.

خانم دکتر مریم جمشیدیان با پیشینه ۱۵ سال وکالت در ایران و کانادا و همچنین عضو رسمی جامعه وکلای کانادایی، متخصص در امور مهاجرت به کانادا، برای اتباع خارجی که به دنبال اخذ ویزا و ورود به کانادا به صورت دائم یا موقت هستند، مشاوره ارائه نموده و نمایندگی شما را برعهده می‌گیرد.

اشتراک گذاری

مناطق شمالی ایالت اونتاریو شرایط را برای پذیرش مهاجران بهبود می بخشند

مناطق روستایی و شمالی ایالت اونتاریو جهت افزایش جمعیت و دسترسی به نیرو کار مورد نیاز خود دور هم جمع شدند تا با کمک یکدیگر نقشه راه و برنامه ای برای افزایش و بهبود مهاجرت نیروی کار ترسیم نمایند.

این برنامه راه دو جنبه اصلی می باشد:

1- تمرکز بر اینکه چگونه بیشتر از گذشته پذیرای مهاجران بوده و شرایط حضور آن ها را فراهم نمایند.

2- چگونه می توانند در مقابل تبعیض نژادی احتمالی عکس العمل مناسب تری نشان دهند.

این گردهمایی در راستای بررسی تاثیرات همه گیری کرونا و نیاز هرچه بیشتر به نیروی کار مهاجر برگزار گردیده است و نشانی دیگر از توجه ویژه کشور کانادا به استفاده از پتانسیل مهاجران برای بازآفرینی اقتصاد کشور پس از همه گیری ویروس کرونا می باشد.

علاقه مندان به استفاده از شرایط مهاجرت روستایی شمال اونتاریو می توانند از دو برنامه نامزدی استانی اونتاریو، Ontario Immigrant Nominee Program(OINP) و برنامه مهاجرت شمال، Northern Immigration Program (RNIP) استفاده نمایند.

جهت بهره مندی از بهترین فرصت های مهاجرتی به کانادا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. 15872877099+

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا